До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у Дрогогобицькому МРЦЗ проведена зустріч з колишніми співробітниками Дрогобицького МРЦЗ. На захід завітали колишні працівники: заступник директора Дрогобицького МРЦЗ Марія Яцишин, начальник профнавчання та професійної орієнтації Галина Тарасюк, начальник відділу працевлаштування Любов Монастирська, спеціаліст з працевлаштування Світлана Макагонова, спеціаліст з профорієнтації Роман Кадубець, головний бухгалтер Галина Лех. Відкриваючи зустріч, директор центру зайнятості Богдан Волошин привітав присутніх з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветеранів, розповів про роботу центру зайнятості сьогодні, учасники зустрічі провели паралель роботи у минулому та сьогоденні. Колишні працівники змогли побачити що Дрогобицький МРЦЗ сьогодні працює досить ефективно, використовуючи новітні підходи та механізми при обслуговування клієнтів центру зайнятості в результаті чого досягає найвищих результатів в області.
Також Богдан Волошин ознайомив присутніх з літописом центру зайнятості, висловив гостям найщиріші вітання і глибоку вдячність за все що зроблено заради нашого майбутнього. Побажав міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє! Ветерани щиро вдячні за те, що їх не забули, їх пам’ятають та ставлять в приклад молодому поколінню.













