» Інформація » Центр зайнятості » На Дрогобиччині вшановували ветеранів служби зайнятості

На Дрогобиччині вшановували ветеранів служби зайнятості

Автор: admin1 от 5-10-2018, 12:54
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині вшановували ветеранів служби зайнятості До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у Дрогогобицькому МРЦЗ  проведена зустріч з  колишніми співробітниками Дрогобицького МРЦЗ.  На захід завітали колишні працівники: заступник директора Дрогобицького МРЦЗ Марія Яцишин, начальник профнавчання та професійної орієнтації Галина Тарасюк,  начальник відділу працевлаштування Любов Монастирська, спеціаліст з працевлаштування Світлана Макагонова, спеціаліст з профорієнтації Роман Кадубець, головний бухгалтер Галина Лех. Відкриваючи зустріч, директор центру зайнятості Богдан Волошин привітав присутніх з Міжнародним днем людей похилого віку та  Днем ветеранів, розповів про роботу центру зайнятості сьогодні, учасники зустрічі провели паралель роботи у минулому та сьогоденні. Колишні працівники змогли побачити  що  Дрогобицький МРЦЗ  сьогодні працює досить ефективно, використовуючи новітні підходи та механізми при обслуговування клієнтів центру зайнятості в результаті чого досягає найвищих результатів в області.  

Також Богдан Волошин ознайомив присутніх з літописом центру зайнятості,  висловив гостям найщиріші вітання і глибоку вдячність за все що зроблено заради нашого майбутнього. Побажав  міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє! Ветерани щиро вдячні за те, що їх не забули, їх  пам’ятають та ставлять в приклад молодому поколінню. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua