» Інформація » Центр зайнятості » Представники центру зайнятості провели консультації в Меденицькій ОТГ

Представники центру зайнятості провели консультації в Меденицькій ОТГ

Автор: admin1 от 22-02-2019, 10:53

Представники центру зайнятості провели консультації в Меденицькій ОТГ21 лютого відбувся виїзний захід в об'єднану територіальну громаду Меденицьку селищну раду з метою надання жителям ОТГ інформаційно-консультаційних послуг, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних  та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, надання послуг з професійної орієнтації, в тому числі із застосуванням психодіагностичного тестування, ознайомлення із станом ринку праці, актуальними вакансіями та допомога у пошуку роботи.

Під час заходу заступник директора центру зайнятості Галина Петречко ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, актуальними вакансіями, електронним сервісом служби, а фахівці інформували присутніх про відповідальність роботодавців за незадекларовану працю, переваги легальної зайнятості, бо тільки офіційне оформлення трудових відносин забезпечує найманому працівникові підтвердження трудового та страхового стажу, державні гарантії й соціальний захист, передбачені законодавством.

До заходу долучився представник Дрогобицького бюро правової допомоги, котрий провів інформаційно-консультативну роботу щодо послуг даної організації, яка готова надавати правову допомогу, захищати законні права та інтереси громадян, які належать до соціально-вразливих категорій людей.