» Інформація » Центр зайнятості » РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ПАРТНЕРСТВА

РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ПАРТНЕРСТВА

Автор: admin2 от 19-07-2019, 12:15

РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ПАРТНЕРСТВАОсновне завдання служби зайнятості – «працювати на випередження»,  удосконалювати роботу з роботодавцями для отримання позитивного результату в укомплектуванні вакансій та забезпеченні безробітних роботою. Так, 18 липня 2019 року директор Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдан Волошин зустрівся із директором деревообробного підприємства ТзОВ «Радичів» Василем Лесюком. Керівник підприємства відзначив, оскільки підприємство зовсім молоде, то в найближчому майбутньому виникне потреба в доволі великій потребі в працівниках. Роботодавцю запропонували підібрати кандидатуру з числа безробітних на перспективне місце працевлаштування. В ході зустрічі з роботодавцем обговорено ситуацію на ринку праці, зупинилися на питаннях працевлаштування неконкурентоспроможних громадян, учасників АТО, можливості професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві, в тому числі, дуального навчання. У результаті проведеної зустрічі керівники домовилися про подальшу тісну співпрацю щодо інформування служби зайнятості про наявність актуальних та перспективних вакансій.