» Інформація » Центр зайнятості » «Від впевненості до гармонії»

«Від впевненості до гармонії»

Автор: admin2 от 27-07-2020, 09:02

«Від впевненості до гармонії»У звязку з карантинними обмеженнями вебінари є єдиною можливістю спілкування фахівців з групами безробітних, котрі перебувають на обліку в службі зайнятості. Так 24 липня 2020р. у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості дистанційно відбувся черговий вебінар на тему: «Від впевненості до гармонії». Шукачі роботи у онлайн-режимі мали змогу ознайомитись послугами Державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання. Особливу увагу приділялося електронним сервісам: Освітньому порталу та «Профорієнтаційній платформі», завдяки яким сприяється оптимальному вибору або зміні людиною сфери трудової діяльності. Учасників заходу ознайомили із можливістю безкоштовного навчання на міжнародній навчальній платформі Coursera яке може бути цінним для безробітних громадян (з питань ведення підприємництва, вивчення англійської мови для бізнесу, тощо. Успішним завершенням навчання є видача сертифікатів Під час дистанційного спілкування слухачі мали можливість задати питання та отримати на них вичерпні відповіді.

Світлана Шараневич