У Дрогобицькому МРЦЗ хист до підприємницької діяльності презентували четверо конкурсантів. До складу авторитетного журі ввійшли фахівці обласного та місцевого центру зайнятості, запрошені.
Мешканка Франкової землі Люба Кузик, долучивши отриману у службі зайнятості одноразову виплату допомоги з безробіття до власних заощаджень, започаткувала власну справу з наданню послуг прокату більярдного обладнання та організації дозвілля населення. Емоційно розповідала про свою діяльність, яка здійснюється у селі Підгородці Сколівського району, та переконала всіх присутніх, що праця на селі може бути прибутковою та вигідною. п.Люба також презентувала послуги з організації святкування весілля, банкетів, дні народження та інших урочистостей.
Ще одна конкурсантка - колишня безробітна дрогобичанка Євгенія Гарник, яка, залишившись без роботи, вирішила на власній земельній ділянці облаштувати теплицю. Певний досвід з вирощування овочів у тепличних умовах для власних потреб у неї був. Здобувши додаткові знання на курсах з основ підприємницької діяльності й отримавши кошти у вигляді одноразової виплати допомоги з безробіття, заснувала теплицю площею понад 91 кв м, де з торішньої осені вирощує зелень. У зимовий період тут зеленіє цибуля, а з весни до осені дозрівають різні сорти помідорів та огірків. Ринок збуту, за словами підприємця, стабільний. Вирощену продукцію реалізовує самотужки на місцевому ринку. Вирощені в екологічно чистих умовах овочі та зелень користуються чималим попитом у місцевого населення.
Конкурс триває. Хто з учасників першого туру дійде до фіналу, стане відомо лише восени.













