» Інформація » Центр зайнятості » Фахівці різних служб надавали консультації безробітним

Фахівці різних служб надавали консультації безробітним

Автор: admin2 от 23-09-2015, 09:28

Фахівці різних служб надавали консультації безробітним21 вересня у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості у рамках заходу «Під одним дахом» відбувся День відкритих дверей центру зайнятості. Отримати фахові консультації змогли учасники АТО та внутрішньо переміщені особи. До заходу долучилися Дрогобицька об’єднана податкова інспекція, Дрогобицький районний центр соціальних служб та міське управління юстиції, управління праці та соцзахисту населення м.Дрогобича, міський відділ охорони здоров’я. Представники соціальних партнерів консультували присутніх осіб щодо податкового законодавства, пільгового забезпечення, медичного обслуговування та реабілітації, юридичних аспектів.