» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » У серпні необхідно сплатити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Автор: admin2 от 12-08-2016, 12:23

У серпні необхідно сплатити  податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянкиЗа сім місяців платники податків, які перебувають на обліку в Дрогобицькій ОДПІ сплатили до місцевих бюджетів майже 7,5 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 3,9 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року.

Зокрема, до міського бюджету Дрогобича власники нерухомості внесли 1,8 млн. грн., до бюджетів сіл та селищ району – 0,7 млн. грн., до скарбниці Борислава - 0,84 млн. грн., та до бюджету Трускавця - 4,1 млн. гривень.

Наголошуємо, що податкові повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити вручені громадянам до 1 липня, тому нарахований податок вони мають сплатити упродовж 60 днів, тобто до 29 серпня.

Також громадяни мають право звернутися до органів фіскальної служби за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

- об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

- розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

- права на користування пільгою із сплати податку;

- розміру ставки податку; нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними органів фіскальної служби та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, орган фіскальної служби за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим.

Дрогобицька ОДПІ