Про те, як звітувати за три квартали та які зміни внесені до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, роз’яснили фахівці Дрогобицької ОДПІ під час практикуму для платників цього податку. Подавати податкову декларацію рекомендовано за оновленою формою. Строк подання закінчується 9 листопада.
Учасники навчання довідалися, що подають щоквартально декларацію з податку на прибуток підприємства, у яких дохід за минулий рік перевищив 20 млн. грн. Крім того, відзвітувати за три квартали мають підприємства, які з четвертого кварталу 2016 року перейшли на спрощену систему оподаткування.
Бухгалтерам підприємств наголосили, що відповідно до норм Податкового кодексу в рядку 26 оновленої декларації за дев’ять місяців треба зазначити суму разового авансового внеску в розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2016 року.
Цей аванс мають сплачувати виключно ті платники податку на прибуток, які звітують щокварталу. Граничний термін сплати разового авансового внеску припадає на 30 грудня 2016 року.
Дрогобицька ОДПІ













