За десять місяців 2016 року платники податків Дрогобиччини, Борислава та Трускавця перерахували до бюджетів усіх рівнів 969,2 млн. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів.
До державного бюджету зібрано понад 566 млн. гривень. Це на 140 млн. грн. або на 33 відсотки перевищує торішні надходження.
До місцевих бюджетів надійшло 403,2 млн. гривень, що більше ніж у минулому році на 145,7 млн. гривень (156,6 відсотків). Розрахункові показники виконано на 118 відсотків. Додатково місцеві бюджети отримали понад 62 млн. гривень.
Дрогобицька ОДПІ













