У середу, 01 лютого, від 15.00 год. до 16.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” із завідувачем сектору контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Дрогобицької ОДПІ Михайлом Миколайовичем Дудяком з питань адміністрування акцизного податку та застосування податкового законодавства. Запитання можна ставити за телефоном 3-38-02.
У п’ятницю, 03 лютого, від 15.00 год. до 16.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” із начальником відділу обслуговування платників Світланою Михайлівною Пещук з питань застосування норм Податкового кодексу України. Запитання можна ставити за телефоном 3-59-71.













