» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Запрошуємо на семінар власників нерухомості

Запрошуємо на семінар власників нерухомості

Автор: admin2 от 15-08-2017, 16:51
 (голосів: 0)

17 серпня 2017 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків-фізичних осіб, які проживають у місті Львові та Львівській області на тему: «Як правильно сплатити податки громадянам-власникам майна (податок на нерухоме майно та транспортний податок)».

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.

 

Головне управління

ДФС у Львівській області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua