На допомогу українській армії протягом січня-березня 2018 року платники Дрогобицької ОДПІ з отриманих доходів перерахували 10,7 млн. гривень військового збору: м.Дрогобич (в т. ч. м.Стебник) – 4,6 млн.грн, м.Трускавець - 2,8 млн.грн, м. Борислав (в т. смт.Східниця) – 2,0 млн.грн, Дрогобицький район – 1,3 млн.грн.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року, надходження цього платежу збільшились на 2,0 млн. гривень.
Нагадаємо, що військовий збір утримується за ставкою 1,5% з суми доходу, що є об’єктом оподаткування відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань.
Дрогобицька ОДПІ













