» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Робота над системою «Електронна акцизна марка» вже триває

Робота над системою «Електронна акцизна марка» вже триває

Автор: admin2 от 5-12-2018, 15:19
 (голосів: 0)

Робота над системою «Електронна акцизна марка» вже триваєУ ДФС вже працюють над запровадженням Автоматизованої системи «Електронна акцизна марка», що здійснюватиметься у декілька етапів. На першому етапі заплановано запровадити електронний документообіг в процесі замовлення та обліку акцизних марок, що спростить роботу для бізнесу та адміністрування – для ДФС. На наступних етапах буде удосконалено процес обліку акцизних марок та обігу підакцизних товарів – від виробника до споживача.

Наразі вже триває робота з переходу ДФС на електронний документообіг з державним підприємством – виробником акцизних марок в автоматизованому режимі.

У свою чергу представники Асоціації звернули увагу на можливість впровадження системи контролю за обігом тютюнових виробів, яка передбачатиме впровадження унікального ідентифікатора, який надасть доступ до інформації щодо обігу тютюнової продукції в режимі реального часу. Така система дозволить контролювати переміщення продукції по ланцюгу поставок до виходу з опту, обсяги виробництва та реалізації продукції тощо. Представники Асоціації наголошували на тому, що необхідно впроваджувати таку систему контролю за обігом підакцизних товарів, яка могла б легко інтегруватися в європейську систему контролю.

Дрогобицьке управління

ГУ ДФС у Львівській області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua