» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Для переходу на спрощену систему з III кварталу подайте заяву до 15 червня

Для переходу на спрощену систему з III кварталу подайте заяву до 15 червня

Автор: admin2 от 11-06-2019, 16:47
 (голосів: 0)

Дрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області нагадує, що суб’єкт господарювання може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Для переходу на спрощену систему оподаткування з III кварталу останнім днем для подачі заяви є 14 червня 2019 року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua