» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Змінили місце проживання – не забудьте повідомити податкову

Змінили місце проживання – не забудьте повідомити податкову

Автор: admin1 от 13-08-2019, 14:02

Змінили місце проживання – не забудьте повідомити податковуДрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області нагадує, що відповідно до п.70.7  Податкового кодексу України (далі – Кодекс) фізичні особи - платники податків зобов’язані подавати до контролюючих органів відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки платника податків або повідомлення. Відомості про зміну даних подаються платником податку протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою 5-ДР до контролюючого органу за своєю податковою адресою, а фізична особа, яка не має постійного місця проживання в Україні, – до контролюючого органу за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.

Пунктом 45.1 ст.45 Кодекс зобов'язує платника податків визначити свою податкову адресу. Податковою адресою платника податків - фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі. Платник податків - фізична особа може мати одну податкову адресу.

Дрогобицьке управління закликає громадян не зволікати своїми обов'язками та вчасно звернутися до контролюючого органу.

Дрогобицьке управління

ГУ ДФС у Львівській області