» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Увага! Шахраї!

Увага! Шахраї!

Автор: admin2 от 12-11-2019, 12:32

Увага! Шахраї!Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє про активізацію телефонних шахраїв, які телефонують платникам податків від імені посадових осіб Дрогобицького управління з метою заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом (надання грошової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій тощо).

Шахраї пропонують перераховувати грошові кошти на карткові рахунки у банківських установах.

Наголошуємо, що посадові особи Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області не здійснюють подібних телефонних дзвінків.

Такі дії є шахрайством та підлягають розслідуванню.

Не вчиняйте запропонованих зловмисниками дій, а терміново повідомляйте підрозділи Національної поліції, до компетенції яких входить розслідування вказаних фактів.