» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області проводить «гарячу лінію»

Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області проводить «гарячу лінію»

Автор: admin2 от 5-12-2019, 09:02

Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області проводить «гарячу лінію»5 грудня 2019 року з 15:00 год. до 16:00 год. в Дрогобицькому управлінні Головного управління державної податкової служби у Львівській області відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» із заступником начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Дрогобицького управління Бокачем Орестом Володимировичем з питань реалізації та захисту прав людини, зокрема соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції.

Усі бажаючі можуть задати питання за номером телефону (0324) 41-07-72.