» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » В сiчнi цього року платники податків Дрогобиччини сплатили до соціальних фондів на 3,3 мільйона гривень єдиного внеску більше, ніж торік

В сiчнi цього року платники податків Дрогобиччини сплатили до соціальних фондів на 3,3 мільйона гривень єдиного внеску більше, ніж торік

Автор: admin2 от 26-02-2020, 09:19
 (голосів: 0)

В сiчнi цього року платники податків Дрогобиччини сплатили до соціальних фондів на 3,3 мільйона гривень єдиного внеску більше, ніж торікПротягом першого місяця 2020 року платники податків Дрогобиччини сплатили до соціальних фондів 57832,8 тис. грн. єдиного внеску. Це на 3170,тис. грн., або на 5,5 відс. більше, ніж у січні 2019 року (у січні 2019 року – 54662,1 тис. гривень). Про це повідомили у вiддiлi адмiнiстрування податків і зборів з фізичних осіб Дрогобицького управлiння Головного управління ДПС у Львівській області.

Приріст надходжень єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування зумовлено наступними факторами:

- створенням нових робочих місць на новостворених підприємствах;

-збільшенням кількості документально оформлених трудових взаємовідносин між найманими працівниками та роботодавцями.

- збільшенням мінімальної заробітної плати до 4 723 гривні;

Дрогобицьке управління

ГУ ДПС у Львівській області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua