» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Протягом першого півріччя 2020 для підтримки української армії платники податків Дрогобиччини сплатили до державного бюджету 24,5 мільйонів гривень військового збору

Протягом першого півріччя 2020 для підтримки української армії платники податків Дрогобиччини сплатили до державного бюджету 24,5 мільйонів гривень військового збору

Автор: admin2 от 22-07-2020, 15:44
 (голосів: 0)

Протягом першого півріччя 2020 для підтримки української армії платники податків Дрогобиччини сплатили до державного бюджету 24,5 мільйонів гривень військового зборуПротягом першого півріччя 2020 року платники податків Дрогобицького регіону для підтримки української армії сплатили до Державного бюджету України 24,5 млн. гривень військового збору. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року такі надходження зменшились на 3,0 млн. гривень, або на 11 відсотків (у січні-червні 2019 року – 27,5 млн. гривень). Про це повідомили у відділі адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області.

У червні 2020р. до державного бюджету від платників податків Дрогобиччини надійшло 4,4 млн. гривень військового збору. Це на 1,1 млн. гривень, або на 19,4 відсотків менше, ніж у червні торік.

Дрогобицьке управління

ГУ ДПС у Львівській області

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua