» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » З 1 серпня 2020 року суб’єкти господарювання можуть використовувати програмні реєстратори розрахункових операцій

Автор: admin2 от 30-07-2020, 10:11

З 1 серпня 2020 року суб’єкти господарювання можуть використовувати програмні реєстратори розрахункових операційДрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що з 01.08.2020 набирають чинності закони України від 20.09.19 року № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» (далі - Закон № 128) та від 20.09.19 року № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг».

Цими законами з 01.08.2020 створено можливість використовувати суб’єктам господарювання для реєстрації розрахункових операцій програмні реєстратори розрахункових операцій (далі - ПРРО) як альтернативу класичним реєстраторам розрахункових операцій (далі - РРО). Суб’єкти господарювання, на яких розповсюджується дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», можуть за власним вибором використовувати ПРРО та/або РРО.

Уся актуальна інформація щодо запровадження ПРРО розміщена на офіційному вебпорталі ДПС банер «Програмні РРО»( https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/).

У теперішній час триває тестування безкоштовного програмного рішення та АРІ фіскального сервера ДПС.  Тестування АРІ та безкоштовних програмних рішень триватиме до 31.07.2020.

На офіційному інформаційному ресурсі кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС у розділі «Отримання електронних довірчих послуг, у тому числі для програмних РРО» розміщено роз’яснення та нові зразки заповнення реєстраційних карток для отримання користувачами кваліфікованих сертифікатів електронних печаток для програмних реєстраторів розрахункових операцій.