» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Дрогобицька податкова проводить «гарячі лінії»

Дрогобицька податкова проводить «гарячі лінії»

Автор: admin2 от 28-09-2020, 16:36

29 вересня 2020 року в Дрогобицькому податковому органі проводитимуться сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія»:

- з 10:00 год. до 11:00 год. із заступником начальника, начальником відділу з надання адмінпослуг платникам податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Дрогобицької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Львівській області Володимиром Мелехом щодо переваг використання платниками податків електронних сервісів ДПС, зокрема «Електронного кабінету» в частині подання в електронному вигляді звітності, заяв для реєстрації платниками податків, запитів на отримання інформації та ін..

- з 11:00 год до 12: год. із начальником відділу електронних сервісів Дрогобицької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Львівській області Наталією Козяк щодо запровадження, реєстрації та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО).

Усі бажаючі можуть задати питання за номером телефону (0324) 41-00-36.

Дрогобицький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС у Львівській області