» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Платники податків Дрогобиччини сплатили до бюджету понад 103 млн. гривень

Платники податків Дрогобиччини сплатили до бюджету понад 103 млн. гривень

Автор: admin2 от 12-05-2014, 08:14

Платники податків Дрогобиччини сплатили до бюджету понад 103 млн. гривень Збір коштів до державного бюджету з початку року склав 56,97 млн. грн. Це на 9,5 млн. грн. більше, ніж за чотири місяці минулого року. До місцевих бюджетів міста і району надійшло 46,5 млн. грн., що майже на 0,7 млн. грн. (101,5%) більше очікуваних показників.

Дрогобицька об’єднана державна податкова інспекція висловлює подяку всім платникам податків, які попри на певний економічний спад забезпечують стабільне наповнення бюджету. Найбільші платежі до державної казни минулого місяця внесли: ПАТ ТЕК «Західукртранс» - 726 тис. грн., приватний підприємець Муль Роман Миколайович – 176 тис. грн., КП «Дрогобичтеплоенерго» - 300 тис. грн., КП «Дрогобичводоканал» - 189 тис. грн., ПРАТ «Дрогобицький хлібокомбінат» - 152 тис. грн., ТОВ «Декарест» - 130 тис. грн., санаторій «Нафтуся Прикарпаття» - 121 тис. грн., КП «Стебниктеплоенерго» - 116 тис. грн.

До міського бюджету найбільший внесок у квітні забезпечили: ВАТ НПК «Галичина» - 457 тис. грн., ПАТ ТЕК «Західукртранс» - 168 тис. грн., ВП «Ремонтне вагонне депо Дрогобич» - 187 тис. грн., КП «Дрогобичводоканал» - 102 тис. грн.

Завдяки платникам податків, їх розумінню важливості своєчасної сплати податків та високій громадянській свідомості, забезпечено рівномірне наповнення бюджету протягом першої декади травня.