» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » В Україні ніхто не вимагатиме сплати податків від громадян, які їх вже сплатили за кордоном, - голова ДПС Олексій Любченко

В Україні ніхто не вимагатиме сплати податків від громадян, які їх вже сплатили за кордоном, - голова ДПС Олексій Любченко

Автор: admin2 от 22-01-2021, 10:28
 (голосів: 0)

В інтерв’ю інтернет-виданню «Гордон» голова Державної податкової служби Олексій Любченко зазначив: «При отриманні іноземних доходів громадяни мають подати декларацію про майновий стан та доходи. Загальне правило просте: із доходів, які одержують українські громадяни, сплачують податки. Неважливо, де. У нас є підписані угоди про виключення подвійного оподаткування абсолютно з усіма країнами, де працюють наші люди. Якщо наші громадяни заплатили податки за кордоном: у Польщі, Угорщині, Португалії або деінде – в Україні ніхто з них вимагати податки не має права. Єдине, що вони мають зробити, – це подати податкову декларацію».

Обов’язок подачі декларації про майновий стан і доходи, а також сплати податків та зборів визначено ст. 67 Конституції України.

При цьому, якщо громадянин отримував доходи за кордоном, а це особливо стосується українських заробітчан, і сплатив податки там, то за умови надання таких підтверджуючих документів йому не доведеться сплачувати податки ще раз і в Україні.

За матеріалами пресслужби

Державної податкової служби України

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua