» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Триває кампанія декларування доходів громадянами

Триває кампанія декларування доходів громадянами

Автор: admin2 от 11-03-2021, 09:53

Триває кампанія декларування доходів громадянамиТриває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2020 році. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2021 року громадяни, котрі отримали доходи, з яких в минулому році не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

В зв’язку з карантинними обмеженнями, декларацію про доходи краще подати в електронному вигляді. Потенційні декларанти можуть зареєструватися в Електронному кабінеті, попередньо отримавши кваліфікований електронний підпис.

Терміни подання декларації за звітний (податковий) 2020 рік:

- для громадян, які відповідно до норм розділу IV Податкового кодексу України зобов’язані подавати декларацію, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, – до 1 травня року, що настає за звітним. Останній день – 30.04.2021;

- для фізичних осіб, які декларують право на податкову знижку – по 31 грудня включно наступного за звітним роком. Останній день – 31.12.2021.

Дрогобицький сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління