» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Податок на нерухомість із загальної площі громадяни сплачуватимуть у 2015 році

Податок на нерухомість із загальної площі громадяни сплачуватимуть у 2015 році

Автор: admin2 от 11-06-2014, 13:50

Дрогобицька об’єднана державна податкова інспекція нагадує, що з 1 квітня 2014 р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, якими базою оподаткування визначено загальну площу об'єкта житлової нерухомості замість житлової.

Відповідно до ст.265 Податкового кодексу України платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості. Тому, фізичні особи – власники об’єктів житлової нерухомості м.Дрогобича, м.Стебника та Дрогобицького району, які не здійснили звірку до 31 грудня 2013 року, можуть це зробити в червні цього року. Якщо ж громадянин не провів таку звірку, податок нараховується відповідно до тієї інформації, яка є в органах доходів і зборів.

За 2014 рік обчислення сум податку для фізичних осіб відбудеться у 2015 році до 1 липня, а податок буде розрахований таким чином: за період з 1 січня 2014 до 31 березня 2014 (включно) – з житлової площі, з 1 квітня 2014 до 31 грудня 2014 (включно) – із загальної площі об'єкта житлової нерухомості, у т.ч. його частки.

Інформаційно-комунікаційний сектор

Дрогобицької ОДПІ