Впродовж семи місяців платники податків Дрогобиччини сплатили до державного бюджету 94,3 млн. грн. Це більше ніж на 1 мільйон перевищує розрахункові показники та на 10,9 млн. грн. більше ніж у минулому році.
До місцевих бюджетів міста і району зібрано 86,5 млн. гривень. Поставлене завдання виконано на 106,4 %. Додаткові надходження склали 5,2 млн. грн..













