У вересні триває сплата військового збору, утриманого із серпневих доходів, оскільки багато суб’єктів господарювання виплачують заробітну плату у перших числах наступного місяця. Зокрема, у поточному місяці до держбюджету надійшло ще 434 тис. грн. для забезпечення потреб військових.
Військовий збір впроваджено від 3 серпня і утримується він із заробітної плати, виплат за цивільно-правовими договорами та виграшів у грошову лотерею.
Інформаційно-комунікаційний сектор
Дрогобицької ОДПІ













