» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » У серпні сплачено понад 400 тис. грн. військового збору

У серпні сплачено понад 400 тис. грн. військового збору

Автор: admin2 от 18-09-2014, 12:19
 (голосів: 0)

У серпні сплачено понад 400 тис. грн. військового зборуУ вересні триває сплата військового збору, утриманого із серпневих доходів, оскільки багато суб’єктів господарювання виплачують заробітну плату у перших числах наступного місяця. Зокрема, у поточному місяці до держбюджету надійшло ще 434 тис. грн. для забезпечення потреб військових.

Військовий збір впроваджено від 3 серпня і утримується він із заробітної плати, виплат за цивільно-правовими договорами та виграшів у грошову лотерею.

Інформаційно-комунікаційний сектор

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua