Впродовж 11 місяців 1276 мешканців Дрогобиччини скористалися правом на отримання податкової знижки, яким повернуто з бюджету понад 1184 тис. грн.
Нагадуємо громадянам, які мають право на податкову знижку, що реалізувати його можна, подавши декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції до кінця цього року.
Зокрема, це стосується громадян, які оплатили у 2013 році за навчання закладам освіти, застрахували себе або членів сім`ї, перерахували кошти у вигляді пожертвувань неприбутковим організаціям, провели оплату допоміжних репродуктивних технологій, усиновили дитину, сплатили відсотки за іпотечним житловим кредитом, понесли витрати на будівництво (придбання) доступного житла, визначеного законом, витрати у зв’язку з переобладнанням транспортного засобу на використання у вигляді палива моторного сумішевого біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива.
Разом із декларацією необхідно подати додаток 6 до неї, довідку з місця роботи про нараховану у минулому році заробітну плату та сплачений з неї податок, а також копії документів: паспорта, реєстраційного номера платника податків, договору про надання певного виду послуг, розрахункових документів, які підтверджують витрати, що включаються до податкової знижки, реквізити рахунку для повернення коштів.
Слід зауважити, якщо до кінця 2014 року громадяни не скористаються правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2013 року, то таке право на наступні роки не переноситься.
Інформаційно-комунікаційний сектор
Дрогобицької ОДПІ













