» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Запрошуємо школярів Дрогобиччини до участі у конкурсі дитячої творчості

Запрошуємо школярів Дрогобиччини до участі у конкурсі дитячої творчості

Автор: admin1 от 2-02-2015, 10:53

Запрошуємо школярів Дрогобиччини до участі у конкурсі дитячої творчостіДрогобицька об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Львівській області запрошує школярів Дрогобиччини, які вміють малювати, готувати відео або комп’ютерні анімації, писати оповідання, новели, публіцистичні роздуми, замальовки, казки, фейлетони, реферати, вірші, взяти участь у конкурсі „Майбутнє країни – у мріях дитини”.

Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчої діяльності з податкової та митної тематики: художні твори; комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація); літературні твори.

У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів двох вікових категорій:

І категорія: станом на 1 січня 2015 року виповнилося 9-11 років;

ІІ категорія: станом на 1 січня 2015 року виповнилося 12-15 років.

Участь у конкурсі надає змогу школярам в творчій формі висловити своє бачення і розуміння ролі, значення і місця податків у житті держави і суспільства, в майбутньому України.

Роботи, що відповідають загальній тематиці конкурсу, приймаються до 1 квітня 2015 року за адресою: м.Дрогобич, вул. Шевченка 9, податкова інспекція, кабінет 4. Найкращі роботи будуть представлені на обласний конкурс дитячої творчості на податкову та митну тематику, а роботи переможців обласного конкурсу – для участі у Всеукраїнському конкурсі.

Лауреати та переможці конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами та подарунками.

Більш детальну інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати, звернувшись до працівників інформаційно-комунікаційного підрозділу.