Впродовж січня-травня платники податків Дрогобиччини перерахували до зведеного бюджету 187,1 млн. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів, що на 68,2 млн. грн. більше ніж у минулому році.
До загального фонду державного бюджету зібрано майже 123 млн. гривень. Розрахункові показники виконано на 113,6%. Приріст надходжень з початку року складає 14,7 млн. гривень. Порівняно з минулим роком надійшло на 53,7 млн. гривень більше.
У розрізі основних платежів приріст до аналогічного періоду минулого року забезпечено з податку на прибуток – на 1,1 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – на 1,7 млн. грн., плати за користування газом - на 51,9 млн. гривень.
Сектор комунікацій
Дрогобицької ОДПІ













