» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Затверджено форму повідомлення про прийняття працівника на роботу

Затверджено форму повідомлення про прийняття працівника на роботу

Автор: admin1 от 2-07-2015, 09:47
 (голосів: 0)

Затверджено форму повідомлення про прийняття працівника на роботуПостановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. №413 затверджено форму повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу.

Відповідно до частини третьої статті 24 Кодексу законів про працю України повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом /особою/ чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором. 

Повідомлення подається одним із таких способів: 

засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Інформація, що міститься у повідомленні про прийняття працівника на роботу, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua