» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » За 9 місяців сплачено 9 млн. гривень військового збору

За 9 місяців сплачено 9 млн. гривень військового збору

Автор: admin1 от 8-10-2015, 16:41
 (голосів: 0)

За 9 місяців сплачено 9 млн. гривень військового зборуПротягом січня – вересня 2015 року до  Державного бюджету України від платників податків Дрогобиччини надійшло 9,2 млн. грн. військового збору, що на 2,3 млн. грн. більше від запланованого. Бюджет додатково отримав 2,3 млн. грн. Розрахункові показники виконано на 132,7%. У вересні суб’єкти господарської діяльності міста та району спрямували для підтримки української армії  1,1 мільйони гривень.

Нагадаємо, що військовий збір запроваджено з серпня минулого  року. Його ставка складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Платниками збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи – нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua