» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Запрошуємо взяти участь у семінарі

Запрошуємо взяти участь у семінарі

Автор: admin1 от 12-02-2016, 16:55
 (голосів: 0)

17 лютого 2016 року у м. Львові Головне управління ДФС у Львівській області проведе безкоштовний семінар для платників податків-юридичних осіб Львівської області на тему: «Податкова реформа – 2016 (зміни щодо податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску та ін.). Підведення підсумків 2015 року» за участю представників аудиторської спільноти Львівської області.

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Запрошуємо взяти участь у семінарі усіх зацікавлених.

Попередня реєстрація за електронною адресою: https://docs.google.com/forms/d/1JudbaLOei-rjQ6_ELFix0TannEJXuLB9MnoYcQayr7U/viewform?usp=send_form, або за номером тел. (032) 297-37-11.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua