» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Телефонуйте на “гарячу лінію”

Телефонуйте на “гарячу лінію”

Автор: admin1 от 23-02-2016, 09:44
 (голосів: 0)

Телефонуйте на  “гарячу лінію” У середу, 24 лютого  від 15.00 до 16.00.  відбудеться сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” з начальником управління податків і зборів з фізичних осіб Дрогобицької ОДПІ Олегом Теофільовичем Кручаєм з питань оподаткування та декларування доходів громадян. Запитання можна ставити за телефоном 3-38-02.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua