» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » За два місяці сплачено майже 3,8 мільйони гривень військового збору

За два місяці сплачено майже 3,8 мільйони гривень військового збору

Автор: admin2 от 10-03-2016, 15:43
 (голосів: 0)

За два місяці сплачено майже 3,8 мільйони гривень військового зборуУ лютому цього року суб’єкти господарювання Дрогобиччини перерахували для підтримки української армії 1,3 млн. грн. військового збору. Це на 372 тис. грн. більше, ніж було сплачено дрогобичанами впродовж лютого минулого року. Загалом з початку року платники перерахували 2,1 млн. грн. військового збору. Прогнозні показники виконано на 119,1%.

Від суб’єктів господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ надійшло 842 тис. грн. на потреби армії, платники податків Трускавецького відділення забезпечили майже 794 тис. гривень.

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua