У лютому цього року суб’єкти господарювання Дрогобиччини перерахували для підтримки української армії 1,3 млн. грн. військового збору. Це на 372 тис. грн. більше, ніж було сплачено дрогобичанами впродовж лютого минулого року. Загалом з початку року платники перерахували 2,1 млн. грн. військового збору. Прогнозні показники виконано на 119,1%.
Від суб’єктів господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ надійшло 842 тис. грн. на потреби армії, платники податків Трускавецького відділення забезпечили майже 794 тис. гривень.
Сектор комунікацій
Дрогобицької ОДПІ













