За два місяці поточного року платники податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Дрогобиччини майже 5,6 млн. грн. єдиного податку. Це на 916 тис. грн. перевищує розрахункові показники, які виконано на 119,3% та на 1,2 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.
Від суб’єктів господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ поступило 2,2 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення забезпечили до бюджету 2,1 млн. гривень.
Нагадаємо, що для третьої групи платників єдиного податку зменшено до п’яти мільйонів гривень граничний обсяг отриманого протягом календарного року доходу, що дає право працювати на цій групі, та збільшено ставки: 3% доходу - для платників ПДВ, та 5 % доходу - для неплатників ПДВ.













