Упродовж першого кварталу до Дрогобицької ОДПІ надійшло шість письмових звернень від громадян, одне з яких переадресовано від Дрогобицької райдержадміністрації. Скарг не надходило.
Порушені у зверненнях питання стосувались сплати податку за землю, обліку платників, застосування штрафних санкцій та інформування про ухилення від сплати податків.
За звітний період розглянуто чотири звернення, які вирішено позитивно. Два звернення знаходяться на виконанні, оскільки термін розгляду не настав. За наслідками розгляду звернення про ухилення від сплати податків інформація не підтвердилась.
З початку року, згідно з графіком прийому громадян, здійснено один прийом начальником інспекції. За результатами розгляду питання заявника задоволено.
Дрогобицька ОДПІ













