» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » До місцевих бюджетів надійшло майже 89 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

Автор: admin2 от 10-06-2016, 15:09

До місцевих бюджетів надійшло майже 89 млн. грн. податку на доходи фізичних осібЗа п’ять місяців до місцевих бюджетів Дрогобиччини, міст Трускавця та Борислава сплачено 88,9 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб. Планові призначення виконано на 122%. Додатково надійшло понад 16 млн. гривень. Порівняно з минулим роком приріст надходжень складає 29,2 млн. гривень.

Зокрема, до скарбниць Дрогобича та Стебника за цей період сплачено 40,9 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб, до бюджетів територіальних громад Дрогобицького району – 9,8 млн. гривень, міські бюджети Борислава та Трускавця поповнено на 19,7 та на 18,5 млн. гривень.

Слід зазначити, що податок на доходи фізичних осіб забезпечує половину (51 %) надходжень до місцевих бюджетів Дрогобиччини.

Дрогобицька ОДПІ