» Очищення влади » Інформація про результати проведення перевірки Тарбєєва Олега Юрійовича

Інформація про результати проведення перевірки Тарбєєва Олега Юрійовича

Автор: admin2 от 19-06-2015, 11:21

Інформація про результати проведення перевірки

Тарбєєва Олега Юрійовича

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Дрогобицькою районною державною адміністрацією проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Тарбєєва Олега Юрійовича, який працює на посаді керівника відділу з питань цивільного захисту Дрогобицької районної державної адміністрації.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Білика І.М. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".