» Очищення влади » Інформація про результати проведення перевірки Білої Оксани Ярославівни

Інформація про результати проведення перевірки Білої Оксани Ярославівни

Автор: admin2 от 19-06-2015, 11:28

Інформація про результати проведення перевірки

Білої Оксани Ярославівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Дрогобицькою районною державною адміністрацією проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо Білої Оксани Ярославівни, яка працює на посаді керівника центру надання адміністративних послуг (відділу) Дрогобицької районної державної адміністрації.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Білої О.Я. не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".