» Центр надання адмінпослуг » Розпорядчі документи (нормативні документи, необхідні для функціонування Центру надання адміністративних послуг)

Автор: admin1 от 20-03-2015, 08:08

Розпорядження районної державної адміністрації від 31 серпня 2016 року №242 "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг"

Розпорядження голови райдержадміністрації від 27 березня 2015 року №69 "Про нову редакцію додатків 1, 2, 3 до Регламенту Центру наданняадміністративних послуг Дрогобицької районної державної адміністрації"

Розпорядження районної державної адміністрації від 15 жовтня 2014 року №244 "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг"

Розпорядження районної державної адміністрації від 15 жовтня 2014 року №243 "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Дрогобицької районної державної адміністрації"

Розпорядження голови райдержадміністрації від 11 листопада 2013 року №335 "Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Дрогобицької районної державної адміністрації"