» Центр соціальних служб » Працівники центру провели інформаційну кампанію серед учасників АТО

Працівники центру провели інформаційну кампанію серед учасників АТО

Автор: admin2 от 11-07-2017, 15:38
 (голосів: 0)

Працівники центру провели інформаційну кампанію серед учасників АТО
З метою інформування про «Програму підвищення конкурентоспроможності» 11 липня працівниками центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проведено зустріч з учасниками АТО та членами їх сімей та роздано інформаційні листівки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua