В рамках соціального проекту для дітей учасників АТО/ООС та дітей Героїв Небесної Сотні до Дня Святого Миколая діти з Дрогобицького району 19 грудня відвідали святкову виставу у Львівському державному цирку.
Організатори підготували яскраве шоу – виставу "Новорічне королівство", під час якої малих глядачів розважали гімнасти, еквілібристи, акробати, жонглери та клоуни. Таке свято започатковане благодійним товариством «Мій тато захищає Україну» за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та департаменту освіти і науки Львівської ОДА й відбувається четвертий рік поспіль.
Також діти отримали солодощі та подарунки від Святого Миколая.













