Працівники Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мар’яна Бечкало, Лариса Марцінко, Уляна Чапля спільно із старшим дільничним Дрогобицького ВПГУНП Михайло Бараняком відвідали учасників АТО/ООС у селі Винники та смт. Підбуж.
Вони ознайомилися та вивчили потреби щодо надання їм соціальних та психологічних послуг. Також вони відвідали в місцевій лікарні Богдана Яцишина, який тут перебуває на лікуванні.













