» Центр соціальних служб » Соціальні працівники провели інтеграційний захід присвячений Міжнародному Дню сім’ї

Автор: admin1 от 16-05-2019, 11:27

Соціальні працівники провели інтеграційний захід присвячений Міжнародному Дню сім’їВчора, 15 травня, фахівці соціальної роботи Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Кобільник та Оксана Яжик і координатор Центру Пітримки Сім’ї БФ "Карітас" Уляна Яжик та асистенти Катерина Сурма й Наталя Низовська провели інтеграційний захід присвячений Міжнародному Дню сім’ї для учнів першого класу у Меденицькій СЗШ I-III ст.

Головна мета свята – зміцнити зв'язки в сім'ях. Основна цінність – єдність рідних людей. Адже з сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.

Шановні батьки і діти, дозвольте побажати Вам та всім Вашим рідним

міцного здоров'я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків, благополуччя, гармонії, батьківського щастя, єдності поглядів та теплоти людських сердець.