Діти українських воїнів-героїв Владислав Сусяк з смт. Меденичі та Вікторія Бродяк з с. Ясениця Сільна отримали запрошення арт-школи «Ми-кольрові», яка працює у рамках програми «Старший брат», на дводенну поїздку у м.Львів. Захід було організували спеціалісти ДРЦСССДМ спільно із волонтерами за сприяння БО «Львівська освітня фундація».
Для дітей було проведено майстер-класи: кулінарний, ліпки з глини, іконопису на склі в майстерні Св. Антонія, розмальовування на тканині та фотографії.
Незважаючи на насичену програму, учасники заходу також відвідали чудовий Шевченківський гай та історичний центр Львова.
Діти отримали позитивні емоції та приємні враження від проведеного часу.













