» Центр соціальних служб » Дітям, які перебувають на обліку до свята Миколая вручили подарунки

Дітям, які перебувають на обліку до свята Миколая вручили подарунки

Автор: admin1 от 10-12-2015, 14:58

Дітям, які перебувають на обліку до свята Миколая вручили подарунки9 грудня Дрогобицький міськрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції спільно з СКМСД Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області, та з Дрогобицьким районним центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді організували та провели серед неповнолітніх осіб та дітей, які перебувають на обліку урочистий захід з нагоди відзначення дня Святого Миколая.

У заході взяв участь отець Михайло Коник, настоятель храму при Дрогобицькій виправній колонії № 40, який допоміг організувати подарунки малозабезпечених категорій дітей, які перебувають  на обліку в КВІ. Було  прочитано лекцію про поваги до духовних традицій українського народу та історії України.