1 лютого спеціалістами Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді з учнями 9 класу Болехівської ЗОШ I-II ст. прочитано лекцію до Всесвітнього дня боротьби проти раку, який відзначається щорічно 4 лютого.
Мета заходу - підвищення обізнаності учнівської молоді про рак як про одне із найстрашніших захворювань сучасності.













