» Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив прощу до присілка Заглина

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив прощу до присілка Заглина

Автор: admin2 от 14-09-2016, 10:01
 (голосів: 0)

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив прощу до присілка ЗаглинаУ вівторок, 13 вересня, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав урочище "Заглина" поблизу с. Монастирок Жовківського району. Його візит відбувся у рамках щорічної всеукраїнської патріаршої прощі до місця чудесного явлення Божої Матері. Щорічно 13 вересня тут відзначають свято Положення поясу Пречистої Діви Марії.

Почесного гостя зустріли та привітали голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та голова Жовківської державної районної адміністрації Надія Щур.

У Літургії, яку очолив Патріарх, взяли участь також 13 єпископів та священики Львівської та сусідніх єпархій. На Богослужіння прибуло сотні вірян із різних куточків України.

Після Літургії Святий Патріарх Філарет також виголосив проповідь до вірян.

Довідка:

Історія цього відпустового місця у Заглині розпочинається з XV–XVI ст і пов’язана з колишнім монастирем о. василіан та джерелом, воді з якого приписують цілющі властивості. У 1872 роцi Перемиський єпископ Іван Ступницький надав цьому місцю вiдпустовий празник у свято Положення Пояса Пречистої Дiви Марії (13 вересня). Цим роком датується перша згадка про каплицю бiля джерела. У 1924 р тут звели нову каплицю, пізніше перенесли її до с. Монастирок. Традицію прощі до Заглини відновили з часів Незалежності.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua