» Соціальний захист населення » З питань щодо списання переплати з субсидій звертайтесь до надавачів послуг

З питань щодо списання переплати з субсидій звертайтесь до надавачів послуг

Автор: admin2 от 16-09-2016, 09:42

З питань щодо списання переплати з субсидій звертайтесь до надавачів послугУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що у вересні відповідно до поданих підприємствами-надавачами послуг актів звіряння списана сума переплати за субсидіями станом на 01.05.2016р.

Оскільки всі розрахунки щодо суми переплат проводяться підприємствами-надавачами послуг, тому прохання до жителів району, у яких виникають будь-які запитання щодо суми списаної переплати, звертатись безпосередньо в газову службу або РЕМ, оскільки в управлінні соцзахисту немає даних щодо списаної суми переплати стосовно кожного одержувача субсидій, а тільки загальна сума у районі.